Category Archives: Uncategorized

Platba tábora 2018

Dobry den,
Protoze se nam stale mnozi dotazy k platbe tabora, tak radeji (i
vzhledem k poctu doslych plateb) pisu takto vsem.

Informace k platbe je uplne na konci taorove knizky (informace o tabore)

Cislo uctu: 2400582344/2010
specificky symbol: 107018
variabilni symbol: datum narozeni ditete DDMMRR
zprava pro prijemce: jmeno a prijmeni ditete

Dale pokud nekdo potrebuje cislo oddilu na kroj, tak at se ozve, muzu dodat.

V pripade jakychkoliv dotazu piste ci volejte.

Velikonoční puťák

Informace o skautskem putaku
29.3.-1.4.2018 (velikonoce)

Sraz: ve ctvrtek 9:15 hlavni nadrazi
Návrat: v nedeli 16:35 Borislavka
Cíl: Severni Kokorinsko

Tentokrát vyrazime na Velikonocni putak do krajiny piskovcovych skal a rokli v severnim Kokorinsku. Asi nepujdeme prilis velke vzdalenosti, presto je potreba mit vse radne sbalene, nemit zbytecne tezky
batoh a mit slusne boty. Predpoved není uplne idealni, ale mají byt snad jen prehanky, a podle noru dokonce jen drobne v sobotu, jinak bez deste, tak by to mělo byt v pohode. Presto se radne oblecte, nebude se jak jinak zahrat, nez u ohynku nebo pohybem. Spat budeme v tramskych kempech pod ruznymi previsy. Asi by se mohla hodit celta, tak je mozne si ve stredu nejakou zkusit vzit z klubovny. Nezapomente lahve na vodu, je tam v kraji malo moznosti nacepovat.

Vybavení : dobrý spacák, karimatku, oblečení v přírodních barvách, něco teplého na večer, teplé oblečení na noc, pevné nepromokave boty!, hrníček, lžíci, jídlo na ctvrtek přes den, cosi na diskotéku, alespoň 1,5l láhev a pití na cestu, hygienické potřeby, zavírací nůž s pojistkou, baterku, sirky, šátek, zápisník a tužku, 420Kč na jídlo a dopravu.

Dalibor

 

Aktualizace rozpisu výprav

Rozpis výprav byl aktualizován.

Protoze je skaut vychovna organizace, je ucast na vypravach a hlavne na tabore velmi dulezita, protoze tam se da s detmi pracovat v delsim casovem useku, nebot za dve hodiny tydne se opravdu moc udelat neda.
Proto je ucast na akcich oddilu povinna, a pripadnou neucast je treba omluvit. Zaroven je vhodne aby tak bylo cineno jen ze zavaznych duvodu (skola, nemoc, … ). Kdyz nekdo nejede, protoze se mu zrovna nechce, nepusobi to dobre na ostatni, kamaradi jsou smutni ze tam neni a ochuzuje se o spolecne zazitky, ktere vytvareji teprve ten spravny kolektiv. Pak samozrejme se dostavame k tradicnimu problemu, ze nekdo nechce jet, protoze nema v te skupince zadne kamarady a zadne kamarady nema, protoze nikam nejezdi. Pokud nekdo na vypravy a tabor jezdit nechce, je zbytecne aby chodil do skautskeho oddilu.

Pokud by nekdo potreboval poradit s vybavenim na vypravy ci tabor, muze se na nas obratit kdykoliv po schuzce, zavolat nebo napsat. Mohu se tez zastavit na konzultaci. Zaroven pred taborem probehne schuzka rodicu novacku, aby vedeli co a jak a co maji ocekavat. Kdyby si nekdo chtel na tabor vzit nejakeho kamarada, tak asi jeste nejake mistecko mame.

Pripominam rovnez, ze mobilni telefony a veskera elektronika krome fotaku je na nasich akcich zakazana, v pripade nalehave potreby muzete dite kontaktovat pres muj telefon, nebo pres telefon vedouciho akce, ktery je vzdy napsany na informacich.

V kvetnu probehne na stredisku oslava 50 let jeho fungovani, ktera je urcena spise pro starsi a byvale cleny, pokud by jste treba o nejakem takovem vedeli, muzete nam predat kontakt a my ho pozveme, nebo mu o teto akci muzete rict. Dekujeme 🙂

Po lonskem neuspechu, jsme znovu zkusili pozadat nadaci CEZ o dotaci na typko, tak pokud znate nejake zamestnance teto organizace, zkuste je prosim pozadat, jestli by mohli pro nas hlasovat. Informace opet jeste poslu.

V pripade jakychkoliv dotazu, nametu ci pripominek mi npaiste mail, nebo zavolejte.

 

První schůzky v novém roce

První schůzky v novém školním roce budou první pondělí (5.9.) a první středu (7.9.) v září.

Pondělí 16:30 – 18:00   Vlčata 7-10 let

Středa   16:30 – 18:30  Skauti 11-16 let

Pokud by ses k nám chtěl přidat, zavolej, napiš, nebo se rovnou přijď podívat. Obzvlášť skauty (11+) rádi uvítáme, ale i pár místeček pro vlčátka ještě máme.

Aktualizován rozpis výprav na zbytek roku!!

REGISTRACE!!!

Protoze se nam priblizil konec mesice, do kdy musim uzavrit registraci, poprosim ty co jeste neodevzdali formulare aby mi je zaslali alespon elektronicky at to mohu odevzdat. Zaroven prosim o zaslani patricne castky na ucet.
Ty kdo chteji clenskou kartu a nedodali papirovou fotografii poprosim o elektronickou verzi, nebot mam zkolabovany pocitac a nepomuzu si tak sam. pokud nemate nejakou lepsi, staci fotka z mobilu, ja si ji pak jiz upravim.
Dik moc
Dalibor

Něco málo k registraci členů

Jako kazdorocne nas ceka v lednu registrace, prosim o vyplneni registracniho formulare a zaplaceni registracniho prispevku do 16.1.
Zaroven je nutne podepsat i poučení se zpracováním osobních údajů.
Kdo jeste nevyplnoval prihlasku, tak prosim i o jeji vyplneni. Vse potrebuji papirove, neb se to musi archivovat.

Tento rok je mozne platit prispevek jak v hotovosti tak na ucet a jsou nove i rozdilne castky pokud napriklad nechcete skautsky casopis, nebo chcete clenskou kartu. Ta slouzi jako clensky prukaz, ale neni povinna. Muze se hodit na prokazovani veku, pokud nekdo nema jiny prukaz a je to soucasne karta EYCA (evropska karta mladeze) na kterou lze cerpat ruzne slevy (www.eyca.cz). Pro clenskou kartu je potreba dodat prukazovou fotografii, nebo po dohode si mohu fotku udelat sam nekdy na schuzce, u studentu i potvrzeni o studiu.

Registracni prispevek na rok 2016 je:
standardni registrace s casopisem:      400,-
registrace bez casopisu:                360,-
s casopisem a clenskou kartou           430,-

Platba budto v hotovosti na schuzkach, nebo na ucet:
Číslo účtu: 2400582344
Kód banky: 2010 (Fio banka)
Variabilní symbol: datum narození — DDMMRR, př. narozen 22.června 2003 variabilní symbol:  220603
Specifický symbol: 10716
Zpráva pro příjemce: příjmení a jméno

Zde potřebné dokumenty k registraci.

Pripominam ze termin tabora 2016 je 22.7.-13.8.2016

Krasne a pohodove vanoce a at se dari v novem roce co nejlepe.

Informace o výpravě 21.11.2015

Sraz : 9:00 tram. Divoká Šárka
Návrat : 17:00 tram. Divoká Šárka
Cíl : Divoká Šárka

Vybavení: oblečení a obuv dle počasí (s možností umazání!) – pozor má se dosti ochladit a možná i pršet, tak tomu oděv i obuv přizpůsobte, šátek,
zápisník a tužka, baterka,10 papírových střel, uzlovačka,baterka, jídlo a pití na celý den, skauti KPZ

V pripade jakychkoliv dotazu volejte nebo piste.

Připomínám že Vánoční výprava bude v posunutém termínu 11.-13.12.
Tábor pak bude již od pátku 22.7. do soboty 13.8.

Dalibor Bambas (776 689 789)

Informace o výpravě 28.10.-1.11.2015

Výprava bude vícedenní s  přespáním ve vytápěném objektu poblíž Kaznějova, takže bude teplíčko za jakéhokoliv počasí. Od vlaku se pujde asi 2,5 kilometru, takze je vhodné mít vše řádně sbalené v batohu. Budeme hrát hodně her v přírodě, tak tomu přizpůsobte své oblečení.
Protože potřebujeme nahlásit počet lidí, potvrďte prosím do čtvrtka účast či případnou neúčast.
Sraz: ve  středu 8:15 u klubovny
Návrat : neděle 16:05 metro Bořislavka
Vybavení : Oblečení dle počasí, teplé oblečení na večer, spacák, karimatka, oblečení na noc,
3 svíčky, zápalky, baterka, lžíce hygienické potřeby, šátek, zápisník a tužka, 10 papírových střel, tenisák, uzlovačka, jídlo na středu přes den, vlčácká/skautská stezka, 460 Kč na ubytování dopravu a stravu, tramvajenku nebo 2 lístky MHD a něco na diskoteku.  Přezuvky do chaty. Nezapomeňte si v  batohu zachovat místo pro společné věci – potraviny apod.
Případné dotazy na tel. 776 689 789.
Dalibor Bambas