Monthly Archives: Červen 2021

Informace k taboru

EDIT: 14.7.

POZOR, pro ucastniky, vedouci ani navstevy jiz nestaci prvni davka ockovani, ale minimalne 14 dni po druhe davce!!!

Testy prosim provedte co nejpozdeji, at eleiminujeme riziko predcasneho ukonceni tabora.

kdo ma testy pres kloktej.to, nezapomente si vyplnit elektronickou zadanku na jejich strankach.

_______________________________________________________________________

Tabor by mel probehnout dle puvodniho planu od 24.7. do 14.8. v cekanicich

Dle platnych narizeni budou potreba pred taborem testy, tka si je prosim rezervujte co nejdrive, mohl by byt problem s terminy.

Preferujeme samozrejme PCR test, protoze v pripade antigenniho mame povinnost kazdych sedm dni pretestovavat.

V nejhorsim pripade se da udelat test na miste pri odjezdu.

Pokud budete mit jakekoliv dotazy, napiste nebo zavolejte.

Odkaz na dokumenty:

https://drive.google.com/drive/folders/15LmDnszz-Z4NApPSUFPLwfhqG8YvQnEM?usp=sharing

Dalibor

Informace o výpravě 18.-20.6.2021

 

Sraz : v patek 16:30 u klubovny

Návrat: 16:50 metro Bořislavka

Cíl : Brdske lesy

Protoze dle podminek musime zajistit co nejbezpecnejsi epidemiologicke prostredi, budeme spat venku pouze pod plachtami. Ma byt teplo, snad ještě enbude prset, doufejme. Zaroven predpokladame dopravu autobusem, takze prosim potvrdit kdo jede a kdo ne, abychom mohli predem zamluvit dostatecne mnozstvi mist. Pokud se to nepovede, neb nam to dopravce zatím nepotvrdil, tak pojedeme opet na kanadu, kam se da vlakem a je tam rovnez zdroj vody, abychom nemuseli do vesnice mezi lidi. Zaroven si prosim vemte netradicne i esusy, at zbytecne neriskujeme nakazu ze spolecneho kotliku.

Od autobusu půjdeme přibližně 3 km proto je třeba mít všechny věci pořádně zabalené a pokud možno nic v rukách. V báglu by mělo zbýt místo i na společné potraviny. Neni potreba klukum davat prilis věci, nevyuziji je a akorat budou mit tezky batoh. Obzvlast novackum doporucuji zabalit radeji mene nez vice věci, aby nebyli zniceni hned na zacatku.

Vybaveni : Veci na prespani venku ( spacak, karimatka, oblečení na noc ), oblečení vhodných barev, teplé oblečení na večer, hygienické potřeby, hrnicek, lzíce, esus, zavírací nuz s pojistkou, baterka, uzlovačka, šátek, 10 papírových koulí, zápisník, tužka, papír, jídlo na pátek vecer – společné jídlo bude až od soboty, láhev s vodou (alespon 1,5l) , cosi na diskotéku (pozor diskoteka není to co lidi bezne napadne, ale spolecna hostina z donesenych zasob), 130Kč na jídlo a autobus, respirator.

Pozor pro ucast plati stejna pravidla co se tyka testu jako pro schuzky, proto prosim nezapomente potvrzeni ci cestna prohlaseni.

Dalibor Bambas (tel. 776 689 789)

Informace o výpravě 12.6.

 

Sraz: 9:00 u klubovny
Návrat: 17:00 metro Bořislavka
Cíl: Drahaňská rokle a slibový pahorek 11.střediska

Z důvodu omezení půjdeme pěšky od klubovny na slibový pahorek 11.střediska nad Drahaňskou roklí. Pojedeme přívozem a zpět pak MHD, takže nezapomeňte roušky a nějaký jízdní doklad. Budeme celý den venku, tak přizpůsobte oblečení aktuálnímu počasí a vemte si dostatek jídla a pití.

Vybavení: Oblečení dle počasí s možností umazání, jídlo a pití na celý den, tužka, papír, zápisník, uzlovačka, 10 papírových střel, průkazka MHD, nebo 1x 30 minutová a 1x 90 minutová jízdenka MHD. Respirátor.

Čestné prohlášení nebo potvrzení o testu, za stejných podmínek jako pro schůzky.

 

Dalibro Bambas (776 689 789)