Monthly Archives: Říjen 2021

Podzimky 27. – 31. 10. 2021

Sraz: 8:45 nádraží Praha Podbaba (přijďte včas v 9:00 odjíždí vlak)
Návrat: 15:00 nádraží Praha Podbaba

Letos se na podzimní prázdniny vydáme do krásného severního Kokořínska. Stejně jako moje předchozí výpravy i tato bude mít malý příběhový rámec. Spát budeme venku pod převisem v jednom z trampských tábořišť. Opět bez vytápění a v noci bude zima, tak se na to řádně vybavte. V případě, že byste se fakt moc báli, že vám bude zima a kvůli tomu nejeli, dejte vědět mě nebo Daliborovi a něco zkusíme vymyslet. Ale věřím, že to zvládneme a užijeme si to. Protože se bude nakupovat jídlo předem nahlaste včas účast či neúčast, aby se to stihlo nakoupit. Každý z vás dostane za úkol něco nakoupit a zabalit si to do batohu.

Vybavení: karimatka, teplý spacák, teplé oblečení na spaní, teplé oblečení do přírody, čepice, rukavice, nepromokavá bunda či pláštěnka, hygienické potřeby, kdo chce tak ručník případně plavky, toaletní papír, lžíce, hrnek, zavírací nůž s pojistkou, baterka, svíčka, uzlovačka, šátek, 10 papírových koulí, zápisník, tužka, papír, stezka, jídlo na středeční oběd, 2×1,5l láhev s vodou, cosi dobrého na diskotéku, 400 Kč na vlak a jídlo, průkazka s fotografií a datem narození (děti do 18 let), respirátor

Šimon Minka Nebozez (organizátor výpravy) 774 143 880
Dalibor Bambas (organizátor odjezdu a příjezdu) 776 689 789

JEDNODENNÍ VÝPRAVA PRO VLČATA 16.10.2021

SRAZ: 9:00 konečná tramvaje – Divoká Šárka
NÁVRAT: 17:00 Skautská klubovna, Soborská
CÍL: Divoká Šárka

Tato jednodenní výprava je jen pro vlčata. Čeká nás podzimní procházka Divokou Šárkou se zakončením ve skautské klubovně, která poslouží jako útočiště při případné nepřízni počasí. S sebou si zabalte oblečení dle počasí, jídlo a dostatek pití na celý den, tužku, blok/ papír na kreslení, skautský zápasník, šátek, uzlovačku a 10 papírových střel.

Jimi (Martin Salák)
775 177 661

Informace o společné výpravě skautů s oddílem Fénix 8.-10.10.2021

Sraz: 15:30 u klubovny (přijďte včas, jede vlak brzy)

Návrat: 17:00 metro Bořislavka
Cíl:
Lísek u Písku

Kluci si dohodli výpravu s holkama z Budějovic. To znamená, že bude potřeba zajistit bezinfekčnost buďto testem, nebo očkováním nebo potvrzením o prodělání nemoci. Pojedeme na skautské tábořiště Lísek u písku, kde budeme spát venku. Jako zázemí budeme mít krytou jídelnu, ale nevytápěnou. Je již opravdu chladno, tak tomu přizpůsobte své vybavení. Pršet by snad nemělo. Potřebujeme vědět co a jak nakoupit, tak prosím o potvrzení (ne)účasti co nejdříve.

Vybavení: Spacák, karimatka, teplé oblečení na noc, oblečení dle počasí s možností ušpinění + něco teplého na večer, nepromokavá bunda či pláštěnka, hygienické potřeby, kdo chce tak ručník případně plavky, toaletní papír, lžíce, zavírací nůž s pojistkou, baterka, uzlovačka, šátek, 10 papírových koulí, zápisník, tužka, papír, stezka, jídlo na pátek, prostor v batohu na společné zásoby, láhev s vodou, cosi na diskotéku (počítejte i s holkama), 200 Kč na vlak, jídlo a ubytování, 2× jízdenka na 30 min. nebo platná legitimace MHD, průkazka s fotografií a datem narození (děti do 18 let), respirátor

Dalibor Bambas 776 689 789