Monthly Archives: Prosinec 2013

VÁNOČNÍ VÝPRAVA 6.-8.12.2013

 

Sraz: pátek 15:30 u klubovny

Návrat: neděle 16:15 metro Dejvická

Cena:450,- Kč

Jako každý rok se koná tradiční vánoční výprava, kde bychom rádi oslavily naše oddílové vánoce.

Jede se na horskou chalupu v jizerských horách (Horní Polubný). Autobusem se dopravíme z Černého mostu do Kořenova. Od autobusu půjdeme cca 3km pěšky, proto je důležité, aby měli kluci vše dobře zabalené v batohu.

  • V sobotu se půjde na celodenní výlet.
  • Večer nás čeká zdobení stromečku, bohatý kulturní program s kytarou, tradiční Karpaty, rozdávání dárků a mnoho dalších her..
  • V neděli nás čeká rychlých úklid a cesta zpět do Prahy

Vybavení:tepléoblečení,radějivícevrstev,návlekynabotysebudouurčitěhodit,pevnéboty,spacák,karimatka(nevšichnisevejdemenapostelenebomatrace),nůž,sirky,BATERKA,SVÍČKY,tužkaapapír,šátek,krojnaslavnostnívečer,jídlonapátečnívečer.Navečersebudouhoditpřezůvkynebolépetenisky,přibaltenějakétocukrovíprokamarády,samozřejměnesmíchybětdárky.Takésebudehoditmalézrcátkonapřipravovanouhruaskořápkyodořechůnatradičnívánočníloďky.

V chalupě je k dispozici elektřina, voda. Určitě se bude kde ohřát a usušit, nejedeme v zimě ven poprvé a chalupa poskytuje solidní zázemí.

Vyhodnocení výpravy 23.11.2013 – Kampa

Omlouvám se za trochu  opožděné vyhodnocení akce, nicméně. Pořadí týmů bylo velmi těsné. Všem týmům se podařilo získat mnoho informací pro obnovu archivu v roce 3014 a archivnictví bylo tímto zachráněno.

Nejvíce informací pro archiv se podařilo získat Jonašově výsadku za což získali všichni členové 12 bodů.

Druhými nejlepšími byli Skřeťákovci s 11 body.

A třetí byli shodně Garfieldovci a Filipovci s 9 body.