Monthly Archives: Listopad 2021

Informace k výpravě 20. 11. 2021 Skauti Vodnik a Danylo

  • Sraz: 8:00 na Dejvický (autobus smer lysolaje)
  • Konec výpravy: 16:15 u klubovny
  • S sebou: Klasické vybavení na schůzku(tužka, papír, zápsiník uzlovačka, šátek a stezku), dále pohodlné vybavení do terénu s ohledem na počasí, papírové střely, oběd, dostatek pití na celou cestu, lítačku popř. jízdenky, drobné na případnou dopravu, batoh

  • Protentokrát pojedeme z Lysolají do Šáreckého údolí, půjdeme cca. 10 km, proto je vhodná obuv, dostatek pití a možna také baterka, ale ta spíš na vašem rozhodnutím.

                                                                                                                           Danylo + Vodnik

Informace o výpravě Hindurovců 20. 11. 2021 (skauti Kuba a Yum)

 

SRAZ: 7:30 Metro Bořislavka, lavičky ve vstupu z ulice Liberijská

NÁVRAT: 17:50 Metro Bořislavka

CÍL: lom Homolák u Berouna

Nadcházející sobotu navštíme malebnou krajinu Českého krasu, konkrétně lom Homolák. Pojedeme metrem, pak vlakem a nakonec autobusem, proto Vás prosím, vemte si nutné doklady.

VYBAVENÍ: Teplé oblečení s možností poškození a umazání, respirátor, jídlo a pití na celý den, 10 papírových střel, zápisník, stezka, tužka, papír, uzlovačka, šátek, baterka, cca 50 Kč (v drobných) na vlak a autobus, Lítačku nebo jinou legitimaci na MHD nebo 2 půlhodinové lístky na cestování po Praze, průkaz dokazující věk (do 15), ISIC pokud máte (nad 15).

Petr Bambas (Yum) – 605 700 340

Jakub Janík (Kuba) – 720 210 615

Informace o vyprave 20.11. SKAUTI – Tadeasek a Zira

Sraz: 08:30 Autobusové nádraží Praha Holešovice

Návrat: 16:35 Metro Bořislavka

Cíl: jeskyně v kokořínsku

Na této výpravě se podíváme na sochy v pískovci od Václava Levého poblíž Želíz

Věci: Oblečení dle počasí (s možností umazání),jídlo a pití na celý den, tužky, papíry, zápisník, šátek, uzlovačka, 10 papírových střel (kdo nebude mít, Žíra ho roztrhne), baterka, jízdní doklad do Prahy, 50 kč na dopravu, respirátor/nano rouška, KPZ

Účast je povinná!

                                                                                                                       Tadeasek a Zira

Informace o vlčecí výpravě 20.11.2021

Sraz : 9:00 Nádraží Praha-Veleslavín (u vlaků)
Návrat : 17:45 Stanice metra Bořislavka (nad eskalátory)
Cíl: Butovické hradiště
Nadcházející sobotu navštívíme Butovice a Děvín, dva bývalé hrady, jež se kdysi tyčily nad Prokopským údolím. Pojedeme vlakem a MHD, proto prosíme všechny děti, aby s sebou měly doklad o věku, kterým prokáží nárok na slevu.

Vybavení: Teplé oblečení s možností umazání, respirátor, jídlo a pití na celý den, 10 papírových střel, zápisník, tužka, papír, uzlovačka, šátek, 5 Kč na vlak, baterka, průkaz dokládající věk (děti do 15 let), legitimace či lístek na MHD a ISIC karta (osoby nad 15 let).

                                                                                        Cyril Matoušek (tel. +420 723 021 168)

Trpasličí výprava 6.11. 2021 – vlčata

Sraz : 8:45 Metro Bořislavka (u laviček před vchodem do obchodního centra)
Návrat : 17:30 Metro Bořislavka
Cíl: Klínecká štola
Kontakt: 774 297 213 (Sebík)
Hej ogaři ! Zvěstuje sa že pod horou v Žulovalu to přestalo vyznívajůt trpajzlími krumpáčisky a dovážka zlata se taky nějak podivňácky zadrhla. Namísto toho sa odtamtuď linů zlověstná chechotiska a šeptání. Mám tušáka že moj bratr král Trombur tam má nějaké potížisko a tak vám porůčám zvedejte svá zadniska, nabruste sekery a naleštěte kladiva a pušky! Idem to tam sčeknůť.
                                                 Váš milovaný Král Amfor Hrombuch


Vybavení: Nevýrazné oblečení které se může ušpinit, jídlo a pití na celý den,10 papírových střel, respirátor, zápisník,tužku, papír, uzlovačku, šátek, Lítačka/2 lístky na 30 minut, 40 kč na autobus, gumáky (do batohu tedy i s igelitkou ve které je bude možno znovu uložit dovnitř), baterku, pláštěnku, trpasličí vous – není podmínkou ale trpaslík bez vousů není žádnej trpaslík 🙂