Monthly Archives: Říjen 2019

Výprava 2.11.2019

Sraz: 8:00, nádraží Praha-Veleslavín (u vlaku)
Návrat: 17:40, nádraží Praha-Podbaba (u vlaku)
Cíl: Budeč

Během této výpravy se projdeme údolím Zákolanského potoka, a poté navštívíme přemyslovské hradiště Budeč.

Vybavení: Teplé oblečení dle počasí (s možností umazání), jídlo a pití na celý den, tužka, papír, pevné desky, zápisník, šátek, uzlovačka, tenisák (kdo má), 10 papírových střel, baterka, 30 Kč na vlak.
Dalibor Bambas, tel. +420 776 689 789
Cyril Matoušek, tel. +420 723 021 168

Informace na podzimky

Sraz : 8:15 hlavni nadrazi
Návrat: streda 13:40 metro Borislavka

Pojedeme na trampské tábořiště u řeky Střely. Spát se bude v  trampském sroubku (bez vytápění! ) nebo ve stanech. Proto je třeba mít dobrý spacák a teplé oblečení na večer i na noc. Všechny věci musí být pořádně zabalené v  batohu, protože nás čeká přibližně 7 km pochod terénem a je tedy třeba mít volné ruce! Protože je pravdepodobne, že budeme brodit (podle rozhodnutí většiny) je vhodné mít na vrchu batohu připravený ručník. Jidlo nakoupi každý samostetne dle dohody na schuzce. V pripade ze se nebude moci zucastnit zajisti predani nekomu kdo pojede.

Vybavení : dobrý spacák, karimatku, oblečení v  přírodních barvách, oblečení na převlečení a něco teplého na večer, teplé oblečení na noc, pevné boty a sportovní obuv na přezutí, čepici, rukavice, pláštěnku, hrníček, lžíci, jídlo na sobotu (společně jíme až od večeře), cosi na diskotéku, pití na cestu, hygienické potřeby, ručník, zavírací nůž s  pojistkou, baterku, svíčky a sirky, šátek, uzlovačku, zápisník a tužku, pastelky, jidlo dle rozpisu a uctenku za nej, 360Kč na jídlo a dopravu

Víkendová výprava 11. – 13. 9.

Sraz: 17:15 u klubovny
Návrat: 14:55 nádraží Podbaba

Na první společnou víkendovou výpravu se vydáme do Litoměřic, kde se ubytujeme ve skautské klubovně střediska Radobýl. Půjdeme se podívat do nedaleké jeskyně, kde možná uvidíme i netopýry.

S sebou: teplé oblečení do lesa, pláštěnka/nepromokavá bunda, spacák, karimatka, přezůvky, hygienické potřeby (kartáček a pasta, toaletní papír), lžíce, láhev na vodu ( 1,5l ), baterka, nůž s pojistkou, sirky, zápisník, tužka, uzlovačka, šátek, nějaké sladkosti nebo slanosti na diskotéku, dva lístky na metro nebo jiný doklad na MHD, 300 Kč na vlak, jídlo a ubytování.

Dalibor Bambas ( 776 689 789 )